• EFEKTY PROJEKTU

16.02.2022 09:55
          W latach 2016-2018 w XV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Narcyzy Żmichowskiej w ramach programu Erasmus+ realizowany był projekt „Żmichowska - Europejska Szkoła Przyszłości”. Powstał on z potrzeby doskonalenia zawodowego naszych pracowników oraz chęci zmiany i uatrakcyjnienia oferty edukacyjnej placówki.
        • PROJEKT MATHS&LANGUAGES - I ROK PROJEKTU

16.02.2022 09:54
          We wrześniu 2018 roku rozpoczęliśmy 3-letni międzynarodowy projekt "Maths&Languages". Koordynatorem projektu jest – zajmująca się propagowaniem matematyki wśród uczniów - francuska fundacja Maths.en.Jeans. W projekcie bierze udział 10 szkół z różnych krajów Unii Europejskiej: Francja, Belgia, Polska, Rumunia, Włochy.
        • KONGRESY MATHS.EN.JEANS - PODSUMOWANIE

16.02.2022 09:53
          W latach 2017-2018 uczniowie naszej szkoły brali udział w międzynarodowym projekcie organizowanym przez fundację Maths.En.Jeans.
        • PODSUMOWANIE PROJEKTU

16.02.2022 09:49

16 kwietnie 2018r. odbyło się spotkanie podsumowujące trwający prawie dwa lata projekt „Żmichowska – Europejska Szkoła Przyszłości”. W spotkaniu uczestniczyli nie tylko nauczyciele z XV LO, ale również nasi goście: Valérie Lacombe, Joëlle Sapina, Eric Gaillat – dyrektorzy ze szkół we Francji. Dzięki temu mogliśmy dzielić się doświadczeniami i efektami naszego projektu w międzynarodowym gronie.

• SPOTKANIE Z UCZESTNIKAMI PROJEKTU "MOBILITÉS POUR L’AMÉLIORATION DU CLIMAT SCOLAIRE (MAX)"

16.02.2022 09:45

Ambasada Francji, z która od lat współpracujemy, wytypowała naszą szkołę do przyjęcia delegacji Dyrektorów ze szkół francuskich realizujących projekt "Mobilités pour l’amélioration du climat scolaire (MAX)" w ramach programu Erasmus+.